18.1 °C , zachmurzenie umiarkowane 1. Zakopane, Tuwima 9c (Centrum) 2. Zakopane, Mraźnica 6a (Krzeptówki)
+48 602 778 766 +48 510 082 988

Regulamin

 1. Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
 2. Rezerwacja kwatery (pokoju/apartamentu) nastąpi po wpłacie zadatku stanowiącego 30% całej należności. Wpłata zadatku stanowi równocześnie akceptację regulaminu.
 3. Goście zobowiązani są do dokonania meldunku niezwłocznie po przyjeździe. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.
 4. Do korzystania z kwater uprawnione są wyłącznie osoby zameldowane. Wynajmujący nie może przekazywać go innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę.
 5. Osoby niezameldowane mogą przebywać w kwaterach w godzinach od 7.00 do 22.00.
 6. Przebywanie osób niezameldowanych w domku po godzinie 22.00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Najmującego na odpłatne dokwaterowanie tych osób wg cennika.
 7. Godzina opuszczenia kwatery powinna być uzgodniona dzień przed wyjazdem tak, aby Osoba odpowiedzialna za klucze stawiła się w celu sprawdzenia stanu zdawanej kwatery i odebrania kluczy.
 8. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób przebywających w wynajmowanym przez Klienta kwaterze w okresie trwania umowy najmu. W przypadku wystąpienia szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu, Klient powinien zawiadomić telefonicznie właścicieli.
 9. Wszelkie problemy techniczne, związane z obiektem wynikłe w trakcie pobytu powinny być jak najszybciej zgłaszane telefonicznie właścicielom.
 10. Właściciel nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione w wynajmowanym pokoju.
 11. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim rzeczy.
 12. W przypadku odwołania rezerwacji lub skrócenia pobytu opłaty nie podlegają zwrotowi.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, w domach zabronione jest palenie papierosów oraz świeczek.
 14. Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do 7:00
 15. Nie przyjmujemy ze zwierzętami.

WAŻNE NUMERY TELEFONÓW

Właściciel :+48 602 778 766

Telefon alarmowy (pogotowie, straż, policja) : 112